Udělejte si větrník - Udělej sám

 
Úvod
Zprávy a zajímavosti
Veletrhy
Nebezpečné hračky
Udělejte si sami
Obsah - stránky
SHH
Kontakt

Nastavte si nás jako domovskou stránku

 

V malé vsi v srdci Českomoravské vrchoviny vyrábíme hračky a drobné dekorativní předměty od roku 1992. navázali jsme tak na dlouholetou tradici výroby dřevěných hraček v okolí Hlinska v Čechách a hlavně pak v Dědové, kde naše firma sídlí.
Dřevěné hračky se zde vyráběly již od konce 19 století a na tuto tradici jsme navázali i naší výrobou, nesnažíme se však vyrábět repliky historických hraček, ale naopak jít ve vývoji hraček neustále kupředu a spojovat historický základ naší výroby s moderním designem. Dřevo, jednoduchost a milý vzhled hračky Je pro nás pojítkem mezi historii a dnešním dynamicky se rozvíjejícím světem techniky.
Právě dřevěná hračka, svým materiálem a technickým pojetím je pro dnešní děti jakousi připomínkou závislosti člověka na přírodě, modeluje vztah dítěte k historii a přírodě samé. Proto najdete mezi našimi výrobky hlavně zvířátka všeho druhu a snad právě naše skládanka ovlivní budoucí vztah dítěte ke zvířatům, přírodě a tím i celému světu, nezanedbatelnou předností našich hraček je možnost snadné likvidace po ukončení její životností tudíž nezatěžování životního prostředí dalšími zbytečnými odpady, i když samozřejmě doufáme, že naše výrobky budou užívány řadu let.
Námi vyráběné hračky splňují nejnáročnější Evropské normy a všechny byly certifikovány ve zkušebních ústavech k tomu určených. Samozřejmostí je též vydání prohlášení o shodě s platnými normami a technickými požadavky na hračku.
Určitým oceněním kvality, designu, a řemeslného provedení je umístění našich výrobků na náročných zahraničních trzích, jako je Německo. Švýcarsko, Francie, Belgie, Holandsko a mnoho dalších.
Design a výtvarné zpracování návrhů jsou dílem našich milých spolupracovníků - Edity Plickové, Věry Tatarové, Slávky Štrbové. Hany Vyoralové a dalších, kterým tímto velmi děkujeme.


NAVRCHOLU.cz
TOPlist

 

 Webmaster