Udělejte si větrník - Udělej sám

 
Úvod
Zprávy a zajímavosti
Veletrhy
Nebezpečné hračky
Udělejte si sami
Obsah - stránky
SHH
Kontakt

Nastavte si nás jako domovskou stránku

 
 

Firma Fox toys byla založena v roce 1995. Od svého založení se zabývá dovozem modelů aut pro sběratele a jejich maloobchodním a velkoobchodním prodejem. Firma se také zabývá návrhem a realizací reklamních potisků na modely automobilů.

V současné době v České republice zastupuje tyto firmy:
AutoArt , Brumm , Herpa, IXO Models, Lledo, Norev, PMA – Minichamps, Rio, Red line,Solido,Schuco, Vanguards, Verem, J-Collection, Spark Model.

Dále v nabídce můžete najít modely těchto firem:
Anson, Bburago, CMC, Eligor, Exoto, Exact Detail, Jada Toys, Kyosho, Maisto, Revell, Ricko, Sun Star, Signature Models, Yatming,Corgi, Eagle´s, Race, Ebbro, Ertl, GMP, Guiloy, Highway 61, Hongwell, Matchbox, Motor City, Classics, Schabak, Trofeu, Ut models, Welly.

Maloobchodní prodej zajišťuje ve vlastních a smluvních prodejnách.

  Modely
Na Příkopě 12, 110 00 Praha 1, Tel. 221 014 400
/prodejna se nachází ve 2. patře obchodního centra Černá Růže/
Otevírací doba: Po-So 9.00 – 20.00, Ne 11.00 – 19.00
Exklusivní prodejna firmy Fox toys. Nachází se v nákupním centru Černá Růže Jako jediná prodejna v České republice se zabývá pouze kovovými automobilovými a motocyklovými modely.
Najdete zde kompletní sortiment modelů, se kterými firma Fox toys obchoduje.

Modely
Centrum Babylon, Nitranská 1, 460 01 Liberec, Tel. 485 251 238

Otevírací doba: Po-Ne 10.00 – 20.00
Prodejna se nachází v zábavním Centru Babylon. Pěkně zařízené obchody jsou zde upraveny jako starobylé městečko. V prodejně naleznete široký sortiment kovových modelů, plastikových stavebnic i hraček. Od léta 2000 v zábavním centru Babylon funguje i aquapark Vodní svět.

Modely
Tuklatská 3, 100 00 Praha 10, Tel./fax: 274 77 98 48

Otevírací doba: Po-Pá 9.00 – 19.00, So 9.00 – 12.00
Jedna z největších prodejen se nachází v nákupním areálu Zborov  (Strašnice) blízko Černokostelecké ulice směrem ven z Prahy.
Prodejna je rozdělena na dvě části. V jedné z nich naleznete široký sortiment kovových modelů, plastikových stavebnic letadel, lodí a automobilů, literatury, potřeb pro modeláře, barev, sprejů i doplňků. Ve druhé části pak naleznete sortiment hraček pro nejmenší děti až po ty největší. Vybrat můžete také z velkého množství puzzle, Lega a plyšových výrobků.
V zadní části budovy máme nově zařízen i velkoobchod a kanceláře.

 
 
TOPlist

 

 Webmaster