© webmaster
 

     

JEEP WILLYS

    JJEEP WILLYS MB
K601 Model amerického vozidla v měřítku 1:24 je vyroben z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Vůz má otvíratelnou přední kapotu, volantem řiditelnou přední nápravu, sklápěcí přední sklo. Součástí dodávky je kovový kanystr.
   
JEEP WILLYS COMMANDO
K602 Model amerického vozidla s přívěsem v měřítku 1:24 je vyroben z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Vůz má otvíratelnou přední kapotu, volantem řiditelnou přední nápravu, sklápěcí přední sklo. Součástí dodávky samopal a kovové kanystry.
   
JEEP WILLYS POLICE

K603

Model amerického vozidla v měřítku 1:24 je vyroben z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Vůz má otvíratelnou přední kapotu, volantem řiditelnou přední nápravu, sklápěcí přední sklo a sedadlo. Součástí dodávky je kovový kanystr.
   
JEEP WILLYS COMMANDO INVASION
K604 Model amerického vozidla s přívěsem v měřítku 1:24 je vyroben z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Vůz má otvíratelnou přední kapotu, volantem řiditelnou přední nápravu, sklápěcí přední sklo. Součástí dodávky samopal a kovové kanystry.
   
JEEP WILLYS U.S.MAIL
K605 Model amerického vozidla v měřítku 1:24 je vyroben z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Vůz má otvíratelnou přední kapotu, volantem řiditelnou přední nápravu, sklápěcí přední sklo a sedadlo. Součástí dodávky je kovový kanystr.
   
JEEP WILLYS FEUERWEHR
K606 Model amerického vozidla v měřítku 1:24 je vyroben z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Vůz má otvíratelnou přední kapotu, volantem řiditelnou přední nápravu, sklápěcí přední sklo a sedadlo. Součástí dodávky je kovový kanystr.
   
US 1/4 TON TRAILER JEEP
K621 Model dvou amerických přípojných vozíků v měřítku 1:24 je vyroben z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Vozíky se dají připojit za námi dodávané modely Willys Jeep. Součástí dodávky je dvanáct kovových kanystrů.
   
JEEP WILLYS AMBULANCE
K622 Model amerického vozidla v měřítku 1:24 je vyroben z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Vůz má otvíratelnou přední kapotu, volantem řiditelnou přední nápravu, sklápěcí přední sklo a sedadlo. Součástí dodávky je kovový kanystr.
   
JEEP WILLYS SPECIAL AIR SERVICE
K630 Model amerického vozidla v měřítku 1:24 je vyroben z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Vůz má otvíratelnou přední kapotu, volantem řiditelnou přední nápravu, sklápěcí sedadlo. Součástí dodávky jsou dva kulomety a mina.
Další fotografie 1
  2
   
JEEP WILLYS GEN. PATTON
K631 Model amerického vozidla v měřítku 1:24 je vyroben z plechu s povrchovou úpravou práškovou barvou. Vůz má otvíratelnou přední kapotu, volantem řiditelnou přední nápravu, sklápěcí sedadlo. Součástí dodávky je kovový kanistr. Postavy vojáků jsou odlity z kovu a ručně malované.
Další fotografie 1
  2
 
Více informací o JEEP WILLYS získáte zde
TOPlist